MECHANIX WEAR®

Mechanix Wear® je předním výrobcem a dodavatelem pracovních rukavic na světě. S více než 30 lety zkušeností si získali pověst spolehlivého a inovativního výrobce, který se zaměřuje na poskytování nejvyšší ochrany a pohodlí pro pracovníky v mnoha odvětvích. Jejich rukavice jsou oblíbené mezi profesionály z oblastí automobilového průmyslu, stavebnictví, zemědělství, vojenství a mnoha dalších.

Mechanix Wear® se zaměřuje na výrobu rukavic s vysokou kvalitou a technickou vyspělostí. Používají nejnovější materiály a technologie, aby zajistili maximální ochranu a komfort pro uživatele. Jedním z hlavních aspektů, který Mechanix Wear® odděluje od konkurence, je jejich důraz na ergonomii a pohodlí. Rukavice jsou navrženy tak, aby se přizpůsobovaly tvaru ruky a poskytovaly svobodu pohybu, aniž by se snížila jejich ochranná schopnost.

Mezi nejpopulárnější výrobky od společnosti Mechanix Wear® patří:

  1. Mechanix Origina - Tento model je základní rukavicí od společnosti Mechanix Wear®. Je vyrobena z odolného syntetického materiálu a je ideální pro všeobecné použití. Poskytuje ochranu proti otěru a vniknutí nečistot do rukavic.

  2. Mechanix FastFit® - Tyto rukavice mají speciální rychle suchý design s elastickým zápěstím. Jsou snadno nasazovatelné a odstraňovatelné a poskytují vysokou flexibilitu a pohodlí.

  3. Mechanix M-Pact® - Tyto rukavice jsou navrženy pro extrémní ochranu před nárazy a nárazy. Mají integrované chrániče kloubů a prstů a jsou ideální pro práci s těžkými nástroji a zařízeními.

  4. Mechanix Hi-Viz® - Tyto rukavice mají výrazné reflexní proužky a jsou vyrobeny z materiálů s vysokou viditelností. Jsou ideální pro práce v nízké viditelnosti nebo pro práci ve větších skupinách, kde je důležitá bezpečnost a viditelnost.

  5. Mechanix Specialty® - Tato řada rukavic zahrnuje specializované modely pro specifické úkoly. Například Mechanix Specialty Grip® poskytuje vynikající přilnavost a Mechanix Specialty Vent® má vestavěné ventilační panely pro odvod potu.

Společnost Mechanix Wear® si získala důvěru profesionálů po celém světě díky svému závazku kvalitě, inovacím a spolehlivosti. Jejich rukavice jsou testovány v reálných pracovních podmínkách a splňují nejvyšší normy a standardy. Díky tomu mohou pracovníci spoléhat na to, že jejich rukavice jim poskytnou nejen ochranu, ale také pohodlí a výkon potřebný pro jejich práci.

Výrobky od společnosti Mechanix Wear® jsou neustále vylepšovány a inovovány, aby splňovaly potřeby a očekávání zákazníků. Jejich dlouhá historie a vynikající pověst je důkazem jejich schopnosti vyvíjet prvotřídní pracovní rukavice, které uspokojí i ty nejnáročnější potřeby profesionálů.

Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
výrobci
parametry
Maskování vz.95
+
velikost
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 51
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 51

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen správně fungovat.  Snažíme se vylepšovat služby i díky analýze informací. Nebojte, vše bedlivě střežíme.