Armáda ČR

Armáda ČR odprodej výstroje

Armáda České republiky (AČR) má bohatou historii, která sahá až do dob Československé republiky. Po rozpadu Československa v roce 1993 se AČR stala samostatnou ozbrojenou silou nově vzniklé České republiky.

Výprodej vybavení z Armády České republiky

Pokud hledáte vojenské vybavení z AČR, tak jste na správném místě. V nabídce najdete špičkové armádní batohy AČR, malé polní, velké polní, kalhoty AČR, blůzy AČR, taktické košile UBACS, konga a mnoho dalšího.. Tyto batohy jsou odolné a ergonomicky navržené, což je ideální pro nošení na tůry nebo do přírody.

Pokud jde o kalhoty, můžete si vybrat z různých modelů. V nabídce jsou dlouhé vojenské AČR kalhoty v tradičních vzorech a barvách. Oblíbené jsou také kalhoty AČR vz. 95. Můžete se také podívat na pracovní kalhoty používané českou armádou jako montérky.

Výprodej Armáda ČSLA

Některé vybavení pochází z bývalé Československé lidové armády (ČSLA). Například služební kalhoty 85 vševojskové, které jsou stále používány v AČR, mají klasický BDU střih.

Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
výrobci
parametry
Maskování vz.95
+
velikost
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 381
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 381

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen správně fungovat.  Snažíme se vylepšovat služby i díky analýze informací. Nebojte, vše bedlivě střežíme.