Maska plynová OM90 s filtrem a obalem + JP-90

Speciální vojenská ochranná maska. V kombinaci s ochranným filtrem OF-90 je sestrojena tak, aby kladla malý odpor při dýchání a přitom poskytovala uživateli vysoký stupeň ochrany. Speciální dvoudílný zorník umožnuje používání optických zaměřovacích...
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
1 780 Kč
katalogové číslo: ms_OM-90
výrobce:Gumárny Zubří
cena bez DPH:1 471,07 Kč
cena vč. DPH:1 780 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Speciální vojenská ochranná maska. V kombinaci s ochranným filtrem OF-90 je sestrojena tak, aby kladla malý odpor při dýchání a přitom poskytovala uživateli vysoký stupeň ochrany.

Speciální dvoudílný zorník umožnuje používání optických zaměřovacích systémů a dalekohledu. Má značnou míru kompatibility se zbraňovými systémy při zachování pozorovací schopnosti.

  • Mimořádná odolnost proti průniku otravných nebo jinak nebezpečných látek (lícnice masky je vyrobena z brombutylkaučuku)
  • Dlouhodobou snesitelnost masky zajišťuje konstrukce a tvar těsnící manžety a nízké dýchací odpory v kompletu s novým filtrem z vysoce odolného plastu
  • Počítačem optimalizované zorné pole v minimální míře omezuje prostorovou orientaci uživatele
  • Konstrukce ochranné masku umožňuje korekce dioptrických vad a kompatibilitu se základními vojenskými optickými přístroji, včetně noktovizoru CLARA
  • Kalené sklo zorníků je velmi odolné proti nárazu a poškrábání
  • Zařízení pro příjem tekutin poskytuje možnost bezpečného příjmu tekutin v zamořeném prostoru
  • Snadnou komunikaci a srozumitelnost mluveného slova zajišťuje průzvučná vložka
  • Optimální polohu ochranné masky na hlavě uživatele zajišťuje pryžotextilní upínadlo

Maska je nová, originálně zabalená, nepoužitá.. Součástí je oblek JP-90 a brašna. Dlouhodobě sladovnané zboží z Armády ČR, bez záruky funkčnosti.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).